Skip to main content

O METODĚ

Ošetření Gynlaserem Fotona G-Runner

Proč FOTONA G-RUNNER

Jednoduchý a účinný ambulantní zákrok řešení inkontinence laserem, zcela bezpečný, bez nežádoucích účinků, nebolestivý, bez nutnosti anestezie. Výsledkem je celkové omlazení pochvy, zpevnění poševních stěn, zúžení pochvy a zvýšená podpora močového měchýře.

O METODĚ

Metoda je založena na působení erbiového laseru na poševní sliznici, laser je šetrný k povrchovým vrstvám sliznice a současně působí na její hluboké vrstvy, což následně vede k syntéze kolagenových vláken a tím i omlazení sliznice.

VHODNOST METODY

Pro ženy s začínajícím poklesem stěn pochvy (je patrné menší či větší vyklenutí stěn pochvy) a pro ženy s lehkou až střední formou inkontinence (projevuje se nechtěným únikem moči při kýchnutí, smíchu, při změně polohy, při tanci apod.) Pro ženy se zhoršenými sexuálními prožitky, s opakovanými záněty pochvy a podobně.

OKAMŽITÉ ZLEPŠENÍ

Výsledky po tomto zákroku se dostaví během 1 - 3 měsíců, ale první změny ucítíte už po týdnu. Pokud nejsou problémy (pokles stěn pochvy a inkontinence) řešeny včas, bývá zpravidla nutné operační řešení v anestezii.
O metodě

ZKUŠENOSTI

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI LÉKAŘŮ A PACIENTŮ

Pacient

Vše bylo rychlé, nebolestivé, v podstatě jsem si připadala jako na běžném gynekologickém vyšetření. Jsem měsíc po zákroku, moč mi už neuniká ani na trampolíně. Po sexuální stránce mám silnější orgasmus a partner pozoruje, že jsem pevnější, připadám si i přitažlivější.
Mirka
37 let

Lékař, gynekolog

Jako gynekolog s více než 30-ti letou praxí jsem touto inovativní laserovou technologií nadšen. Je průlomovou, zcela bezpečnou a nebolestivou metodou léčby povolených poševních stěn a inkontinence. To vše bez nutnosti anestezie a hospitalizace. Mé pacientky oceňují zejména jednoduchost a účinnost při léčbě inkontinence a zlepšení sexuálních prožitků.
Ivan Fistonic, MD., Ph.D.
Zagreb, Croatia
Zkušenosti

PRŮBĚH ZÁKROKU

JE ZARUČENA MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST A ŠETRNOST APLIKACE

JAKO BĚŽNÉ VYŠETŘENÍ

Zákrok žena vnímá v podstatě jako běžné gynekologické vyšetření s tím rozdílem, že do pochvy se nezavádí běžná gynekologická zrcadla /nutná k preventivní prohlídce/, ale laserový nádstavec G-Runneru. Pomocí něj pak je automaticky zcela přesně aplikován laserový paprsek na poševní stěnu.

ŠETRNOST APLIKACE

Tímto automatickým G-Runnerem /t.č. jsou pouze 2 přítroje v ČR/ je zaručena maximální účinnost a současně i maximální šetrnost aplikace. Zákrok je nebolestivý, není třeba anestezie, trvá zhruba 20 minut.

ŽÁDNÁ OMEZENÍ

Po zákroku odchází žena sama a nemusí se omezovat v práci ani při jiných běžných aktivitách, jen se doporučuje vynechat pohlavní styk po dobu týdne. Zhruba u jedné z pěti žen se může vyskytnout po zákroku mírné špinění, které během 2 dnů ustává.

PŘÍZNIVÉ ZMĚNY

Příznivé změny po zákroku se začnou objevovat po týdnu, na výsledný efekt je ale třeba počkat do 3 měsíců. Je-li výsledek zákroku nedostatečný /což se může stát u jedné z deseti žen/, je možno zákrok opakovat.
Průběh zákroku
  • Naše filozofie

    PROFESIONALITA, EMPATIE, POCTIVOST
  • Klinika SILESIAMEDICAL

    Klient na prvním místě je primárním cílem našeho poslání. Věříme, že zdravotnická péče se musí soustředit na potřeby, přání a požadavky klientů a jejich rodin.

CENA ZÁKROKU

Ošetření Laser Fotona G runner

od 10 500,- Kč

ZÁKLADNÍ CENA

2 500,- Kč

KAŽDÉ DALŠÍ OŠETŘENÍ
Cena zákroku

VIDEO

FOTONA ICONTILASE A INTIMALASE - MUDR. ALEŠ SKŘIVÁNEK, PH. D. A MUDR. DANIEL BRANDEJS

Video

OBJEDNÁVKA KUNZULTACE, ZÁKROKU