Skip to main content

GYNEKOLOGICKÝ LASER
FOTONA G-RUNNER

ŘEŠENÍ INKONTINENCE LASEREM

GYNEKOLOGICKÝ LASER
FOTONA G-RUNNER

ŘEŠENÍ INKONTINENCE LASEREM

FOTONA G-RUNNER

Zhoršily se Vám po porodu sexuální prožitky ?
Hůře udržíte moč při kýchnutí, kašli nebo při tanci ?
Řešení je tak neuvěřitelně blízko....
řešení inkontinence laserem

O METODĚ

Ošetření Gynlaserem Fotona G-Runner

Proč FOTONA G-RUNNER

Jednoduchý a účinný ambulantní zákrok řešení inkontinence laserem, zcela bezpečný, bez nežádoucích účinků, nebolestivý, bez nutnosti anestezie. Výsledkem je celkové omlazení pochvy, zpevnění poševních stěn, zúžení pochvy a zvýšená podpora močového měchýře.

O METODĚ

Metoda je založena na působení erbiového laseru na poševní sliznici, laser je šetrný k povrchovým vrstvám sliznice a současně působí na její hluboké vrstvy, což následně vede k syntéze kolagenových vláken a tím i omlazení sliznice.

VHODNOST METODY

Pro ženy s začínajícím poklesem stěn pochvy (je patrné menší či větší vyklenutí stěn pochvy) a pro ženy s lehkou až střední formou inkontinence (projevuje se nechtěným únikem moči při kýchnutí, smíchu, při změně polohy, při tanci apod.) Pro ženy se zhoršenými sexuálními prožitky, s opakovanými záněty pochvy a podobně.

OKAMŽITÉ ZLEPŠENÍ

Výsledky po tomto zákroku se dostaví během 1 - 3 měsíců, ale první změny ucítíte už po týdnu. Pokud nejsou problémy (pokles stěn pochvy a inkontinence) řešeny včas, bývá zpravidla nutné operační řešení v anestezii.
O metodě

ZKUŠENOSTI

PRAKTICKÉ ZKUŠENOSTI LÉKAŘŮ A PACIENTŮ

Pacient

Vše bylo rychlé, nebolestivé, v podstatě jsem si připadala jako na běžném gynekologickém vyšetření. Jsem měsíc po zákroku, moč mi už neuniká ani na trampolíně. Po sexuální stránce mám silnější orgasmus a partner pozoruje, že jsem pevnější, připadám si i přitažlivější.
Mirka
37 let

Lékař, gynekolog

Jako gynekolog s více než 30-ti letou praxí jsem touto inovativní laserovou technologií nadšen. Je průlomovou, zcela bezpečnou a nebolestivou metodou léčby povolených poševních stěn a inkontinence. To vše bez nutnosti anestezie a hospitalizace. Mé pacientky oceňují zejména jednoduchost a účinnost při léčbě inkontinence a zlepšení sexuálních prožitků.
Ivan Fistonic, MD., Ph.D.
Zagreb, Croatia
Zkušenosti

PRŮBĚH ZÁKROKU

JE ZARUČENA MAXIMÁLNÍ ÚČINNOST A ŠETRNOST APLIKACE

JAKO BĚŽNÉ VYŠETŘENÍ

Zákrok žena vnímá v podstatě jako běžné gynekologické vyšetření s tím rozdílem, že do pochvy se nezavádí běžná gynekologická zrcadla /nutná k preventivní prohlídce/, ale laserový nádstavec G-Runneru. Pomocí něj pak je automaticky zcela přesně aplikován laserový paprsek na poševní stěnu.

ŠETRNOST APLIKACE

Tímto automatickým G-Runnerem /t.č. jsou pouze 2 přítroje v ČR/ je zaručena maximální účinnost a současně i maximální šetrnost aplikace. Zákrok je nebolestivý, není třeba anestezie, trvá zhruba 20 minut.

ŽÁDNÁ OMEZENÍ

Po zákroku odchází žena sama a nemusí se omezovat v práci ani při jiných běžných aktivitách, jen se doporučuje vynechat pohlavní styk po dobu týdne. Zhruba u jedné z pěti žen se může vyskytnout po zákroku mírné špinění, které během 2 dnů ustává.

PŘÍZNIVÉ ZMĚNY

Příznivé změny po zákroku se začnou objevovat po týdnu, na výsledný efekt je ale třeba počkat do 3 měsíců. Je-li výsledek zákroku nedostatečný /což se může stát u jedné z deseti žen/, je možno zákrok opakovat.
Průběh zákroku

Naše filozofie

PROFESIONALITA, EMPATIE, POCTIVOST

Klinika SILESIAMEDICAL

Klient na prvním místě je primárním cílem našeho poslání. Věříme, že zdravotnická péče se musí soustředit na potřeby, přání a požadavky klientů a jejich rodin.

CENA ZÁKROKU

Ošetření Laser Fotona G runner

od 10 500,- Kč

ZÁKLADNÍ CENA

2 500,- Kč

KAŽDÉ DALŠÍ OŠETŘENÍ
Cena zákroku

VIDEO

FOTONA ICONTILASE A INTIMALASE - MUDR. ALEŠ SKŘIVÁNEK, PH. D. A MUDR. DANIEL BRANDEJS

Video

OBJEDNÁVKA KUNZULTACE, ZÁKROKU